برای يک دوست قديمی رامين ـ س   

سلام به همه دوستای گلم 

ممنون از تمام دوستانی که زحمت کشيدن و به نوعی جويای حال علی شدن . مخصوصا دوست گلم شهلا که زحمت کشيده بود و تماس گرفته بود . همچنين بيدار عزیز که زحمت کشیده و اطلاعات خوبی رو در اختیار من قرار داد . و بازم ممنون از تمام دوستان گلم .

میگم شده تا حالا بعضی چیزها رو بشنوی و باورت نشه ؟؟؟ دیشب منزل یکی از دوستان مهمون بودیم که البته به خاطر مشکلاتی که در طول سال قبل داشتم یک سالی میشد که ندیده بودمشون . وقتی داشتیم میز شام رو میچیدیم میخواستم جای نون رو بپرسم که یاد دوست عزیزمون آقای مهندس رامین ـ س افتادم که تقریبا ۱۵ سال بود که میشناختمش اما ۲-۳ سالی میشد که ازشون بی خبر بودم . آخه ایشون همیشه همراه غذاشون نون میخورد و من همیشه فراموش میکردم که نون رو بیارم و ایشون همیشه خودش میرفت و زحمتشو می کشید .

یه انسان صادق و باصفا . اهل زندگی و بسیار با گذشت . دیشب یک دفعه پرسیدم راستی از رامین و سیماچه خبر ؟ گفت اگه بگم باورت نمیشه . فکر کردم تعداد بچه ها زیاد شده  اما وقتی شنیدم خشکم زد . آخه اینا همدیگه رو خیلی دوست داشتن خیلی .بعد متوجه شدم که سیما خانم لطفش خیلی شامل حال رامین شده و بعد از آواره کردنش از این شهر به اون شهر خونه و ماشین و ملک و املاک و خلاصه هر چی که بوده فروخته و دست جفت بچه ها رو گرفته و به آقای همسر جناب رامین خان گفته که من دارم میرم تهران منزل پدرم بعد یکدفعه سر از انگلستان در میاره !!!!!!

خدائیش خیلی ناراحت شدم . اصلا باورم نمیشد .

حالا این دوست ما ۱ سال صبر کرده و سیما خانم بر نگشته و بعد از یکسال ایشون ازدواج کرده و گویا در شرف بچه دار شدن هم هستن .

ای وای از این تقدیر ررررررر ....... اگه دوست داشتن و عشق و علاقه و محبت اینه پی بی علاقگی چیه ؟؟؟؟ 

آهنگ بگو با صدای کامران هومن ( بلک کتز سابق ) رو هم به یاد این ۲ تا دوست خوبم رو گذاشتم اینجا که میتونی گوش کنی .

در پناه یزدان پاک ....... شاد زیوی و تندرست ........البته متاهلها در کنار هم..... تا درودی دیگر بدرود

مارال