برای تو......

تو ای طوفان مغرور و تو ای بادهای سهمگین مغرب ، غوغا کنید و به سختی بر بدن من شلاق و تازیانه بزنید ، آرامش باطنی من هرگز از میان نمیرود و همانند برادرم کوه سیاه که مرا حمایت میکند ، پا بر جا و جاودانی هستم ، تا خداوند فرمان ندهد آبهای مقتدر و موجهای سهمگین من زمین و هر آنچه در او هست در خود غرق و نابود نخواهد کرد .

پس تو ای طوفان هر آنچه خواهی غوغا کن و چون محتضری بنال و فریاد و زاری بنما . من همانند کوه سیاه که صخره های آن را همیشه در آغوش دارم پا بر جا و جاودانی هستم تا فرمان ابدیت را بگوش بشنوم .

تو ای طوفان هر آنچه خواهی تازیانه بر موجهای کوتاه و بلند من بنواز و آنها را در هم پیچانده و روی یکدیگر بغلطان .

تو ای باد سهمناک مغرب کشتی کوچک ماهی گیری را چون تخته پاره ای در دل خود مغروق بساز و به ناله های زنان و کودکانی که به انتظار دیدن پدران وپسران خود هستند اعتنائی نکن .

اینک بخوبی ساحل آرام را می بینم که در ظلمت شب فرو میرود و در میان تاریکی وحشت زا ، روشنائی چند فانوس دریائی بچشم میخورد و فانوسها در دست لرزان زنان زیبا و کودکان بینوا به هر سوی میچرخد تا از دور دکل کشتی را که برای آنان امیدواری بی پایان است بیابد ،غافل از اینکه این انوار لرزنده و بی ثبات کجا تواند ظلمت شب را بشکافد و در دل من نفوذ کند و دکل کشتی راکه با سرنشینانش در میان امواج من به خواب ابدی فرو رفته اند را بیابد .

تو ای طوفان به باد فرمان بده تا بساحل برسد و این فانوسهای کوچک را در هم نوردد تا مبادا جنایات شبانه تو بچشم آدمیزاد بخورد و در مجالس آنان سبب نوحه سرائی شود ، آری ای طوفان و تو ای باد سهمناک مغرب غوغا بر پا کنید تا خداوند از آنچه به وجود آورده است بر خود بلرزد و از جنایات بی شمار شما به تنگ آید و به یک اشاره گیتی را چنان به هم در آمیزد که جز بخاری از آن باقی نماند .

.... آری ای طوفان هر آنچه خواهی غوغا کن تا فرمان ابدیت که نیستی مطلق است بگوشم برسد تا من نیز آنچنان کنم که تو خواهی .

/ 11 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هادی

با سلام و خسته نباشيد تو رو خدا هر چه زودتر قالب وبلاگتو عوض کن چرا که خواندن مطالب زيبای شما کار حضرت فيل (ع) است بابا يکم به فکر اين چشمای ما باشيد از همه مهمتر اعصاب ما با اين قالب خيلی خط خطی ميشه. اميدوارم که هر روز بر کيفيت وبلاگ شما همانند مطالب زيبا و قشنگتون افزوده بشه. دست شما درد نکنه موفق و سربلند باشيد خدانگهدار

مارال

باشه آقا هادی . باشه . به زودی .....

ققنوس

مشکل اينجاست که هرچقدرهم غوغا می کنه درد ازلی بودن تمام نمی شه

arash

از اين متنت صلابت ميباره

arash

هادی راست ميگه من همين قسمت نظرات رو به زور پيدا کردم اصلا خودت ببين می تونی پيداش کنیD:

یک دوست از دیار آشنا

نفرین خدا بر وجود من که وجودی باطل است

mehrdad

آبجی سلام من می فهمم که تو چی می گی و نفرين باد بر آن کسی که خودش می داند آری نفرين بر آن باد که اين غوغا را در وجود تو درست کرد

سعید

بايد ديد که چه ميکند اين همه مهربانی

شهـــــلا

ببخشید اینجا چیزی هم نوشته شده مگه؟! من تنها اون عکس و نوشته های پائینی رو میبینم...

فرياد

سلام من زمانی عاشق وب ساييت بودم ولی امروز ديگه نيستم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هرگز نتونستم برات نظر بدم ولی امروز دل رو به دريا زدم ونظرم رو گفتم چون سکوت من شکسته شد و سکوت شکسته شده من به فرياد تبديل شد.. و نابودیم را اورد