علی جون

خیلی سخته برای یک مادر که ناراحتییه بچه اش رو ببینه

امروز صبح زود از خونه زدم بیرون . کار بانکی داشتم . گفتم تا بانک خلوته برم و زودی برگردم

وقتی رسیدم به آخرین پاگرد صدای زنگ تلفن رو شنیدم . با عجله خواستم در رو باز کنم که بچه ها از خواب بیدار نشن که صدای دخترم رو شنیدم که گوشی رو برداشت . و همزمان صدای گریه ی پسر گلم علی رو .

در رو که باز کردم دیدم علی با گریه دستش رو گذاشته روی قلبش و داره گریه می کنه و می گه مامان قلبم ، مامان قلبم

 

علی جونم

 

بغلش کردم و گفتم که چی شده ؟ با اون صدای ناز و لحن بچه گونش گفت مامانی قلبم درد می کنه . دستم درد می کنه .

انگار دنیا روی سرم خراب شد . تموم خونه دور سرم چرخید . وای که چه حالی پیدا میکنه یک مادر وقتی یه همچین چیزی رو میشنوه اونم در حالی که بیماری قلبی در خانواده ی آقای همسرش ارثی باشه .

بغلش کردم و آروم آروم ماساژش دادم تا دردش یه کمی آروم شه . چشمام رو روی هم گذاشتم و ناخودآگاه چشمام پر از اشگ شد .

اومدم اینجا یه کمی بنویسم تا بلکه یه کمی آروم بشم چون جائی رو بهتر از اینجا سراغ نداشتم که یکی از دوستان گلم  شروع به صحبت کرد و متوجه شدم که اصلا حالش خوب نیست . دیگه داشتم داغون میشدم . از خدا میخوام هر کسی که بچه داره خدا نگه دارش باشه و باز آرزو میکنم که تمامی بیماران رو شفا بده . چون قادر مطلق اونه .

اينم آهنگ زيبای سريال وفا با صدای دکتر محمد اصفهانی که می تونی از اينجا بشنوی .

در پناه یزدان پاک .... شاد زیوی و تندرست ......تا درودی دیگر بدرود

 

/ 21 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بيدار

اختلالات بلع : چندین اختلال مری می تواند سختی بلع یا حتی بلع دردناک ایجاد کند. یک نوع انقباض مری وجود دارد که گروه کوچکی از افراد را درگیر می کند. وقتی این افراد عمل بلع انجام می دهند، عضلاتی که غذا را به پائین مری هدایت می کنند ناهماهنگ عمل می نمایند که باعث انقباض دردناک عضلات شده و درد ایجاد می شود. از آنجا که اسپاسم مری با داروی نیتروگلسیرین که درمان دردهای قلبی است، آرام می شود، این وضعیت بعضی اوقات با مشکلات قلبی اشتباه می گردد. اختلال بلعی دیگری که آن نیز تعداد کمی از افراد را درگیر می کند، آشالازی است. در این وضعیت دریچه پائینی مری به درستی باز نمی شود تا غذا را وارد معده کند، در نتیجه غذا بدرون مری بر می گردد و ایجاد درد می کند. درد به هنگام بلع می تواند با سوزش سردل نیز همراه باشد.

بيدار

مشکلات لوزالمعده یا کیسه صفرا : سنگ صفراوی یا التهاب کیسه صفرا یا لوزالمعده می تواند درد حاد شکمی ایجاد کند که به قفسه سینه انتشار می یابد.

بيدار

زونا : این عفونت اعصاب که ناشی از ویروس آبله مرغان است، دردی همراه با نواری از تاول در پشت و یا دور قفسه سینه ایجاد می کند. این درد سوزاننده و مشخص چندین روز قبل از نمایان شدن تاولها ایجاد می شود.

بيدار

نتيجه: هر دردی در قفسه سينه شايد ارتباطی با قلب نداشته باشد اين عوامل و خيلی چيزهای ديگر امکان داره باشه که به هيچ عنوان به قلب مربوط نشه. مطمئن باشيد که قلب نازنين علی کوچلو از من و شما بهتر کار ميکنه و خواهش می کنم ديگه از اين فرضيه بافی ها برای خودتون نبنديد. برای خانواده شما آرزوی سلامتی برای دوستان شما آرزوی موفقيت و برای تمامی مادران عزيز و با صفا آرزوی زندگی شاد و پر انرژی را در کنار خانواده صميميشان آرزو می کنم شاد باشی و خندان خدا نگهدار

سيمين روزگرد

سلام... ان شاا... که چيزی نيست و شما الکی خيال ورتون داشته و يا اگر هم خدايی ناکرده مشکل کوچيکی هست هر چی زودتر برطرف مي شه... اميدوارم هميشه هم خودت و هم همه ی عزيزانت سالم و تندرست باشن... قربانت:سيمين

عليرضا ناصري

بنداشتم که ساده نوشتن نيز همچو ساده زيستن زيباست ساده مي نويسم دوستت دارم

من

حتما حتما حتما علی آقای خوشگل طوريش نيست و يحتمل از اثرات خواب بد است ( در خواب باز هم يحتمل اين رئيس جمهور را ..... هيچی ...) . مارال خانم عزيز ، به اميد روزهای خوشی ..... انشاالله هم خودتون و هم خانواده ی خوبتون شونصد سال کنار هم و سلامت باشين . موفق و شاد علی يارتون ، حق نگهدارتون

پرستو

سلام دوست عزيز.... اميدوارم که حالتون خوب باشه مرسي از حضورتون وب زيبايي دارين بازم اونورا بياين خوشحال مي شم يا حق

ياسی

سلام مارال جون.اميدوارم هر چه زودتر حال پسرت خوب بشه.بخدا توکل کن.در کل وب بسيار زيبايی داري موفق باشی.روز مادر رو بهتون تبريک ميگم