برای يک دوست قديمی رامين ـ س

سلام به همه دوستای گلم 

ممنون از تمام دوستانی که زحمت کشيدن و به نوعی جويای حال علی شدن . مخصوصا دوست گلم شهلا که زحمت کشيده بود و تماس گرفته بود . همچنين بيدار عزیز که زحمت کشیده و اطلاعات خوبی رو در اختیار من قرار داد . و بازم ممنون از تمام دوستان گلم .

میگم شده تا حالا بعضی چیزها رو بشنوی و باورت نشه ؟؟؟ دیشب منزل یکی از دوستان مهمون بودیم که البته به خاطر مشکلاتی که در طول سال قبل داشتم یک سالی میشد که ندیده بودمشون . وقتی داشتیم میز شام رو میچیدیم میخواستم جای نون رو بپرسم که یاد دوست عزیزمون آقای مهندس رامین ـ س افتادم که تقریبا ۱۵ سال بود که میشناختمش اما ۲-۳ سالی میشد که ازشون بی خبر بودم . آخه ایشون همیشه همراه غذاشون نون میخورد و من همیشه فراموش میکردم که نون رو بیارم و ایشون همیشه خودش میرفت و زحمتشو می کشید .

یه انسان صادق و باصفا . اهل زندگی و بسیار با گذشت . دیشب یک دفعه پرسیدم راستی از رامین و سیماچه خبر ؟ گفت اگه بگم باورت نمیشه . فکر کردم تعداد بچه ها زیاد شده  04.gif03.gifاما وقتی شنیدم خشکم زد . آخه اینا همدیگه رو خیلی دوست داشتن خیلی .بعد متوجه شدم که سیما خانم لطفش خیلی شامل حال رامین شده و بعد از آواره کردنش از این شهر به اون شهر خونه و ماشین و ملک و املاک و خلاصه هر چی که بوده فروخته و دست جفت بچه ها رو گرفته و به آقای همسر جناب رامین خان گفته که من دارم میرم تهران منزل پدرم بعد یکدفعه سر از انگلستان در میاره !!!!!! 13.gif13.gif07.gif02.gif

خدائیش خیلی ناراحت شدم . اصلا باورم نمیشد .

حالا این دوست ما ۱ سال صبر کرده و سیما خانم بر نگشته و بعد از یکسال ایشون ازدواج کرده و گویا در شرف بچه دار شدن هم هستن .

ای وای از این تقدیر ررررررر ....... اگه دوست داشتن و عشق و علاقه و محبت اینه پی بی علاقگی چیه ؟؟؟؟ 

آهنگ بگو با صدای کامران هومن ( بلک کتز سابق ) رو هم به یاد این ۲ تا دوست خوبم رو گذاشتم اینجا که میتونی گوش کنی .

در پناه یزدان پاک ....... شاد زیوی و تندرست ........البته متاهلها در کنار هم08.gif..... تا درودی دیگر بدرود

/ 13 نظر / 63 بازدید
نمایش نظرات قبلی
يک دوست از ديار آشنا

دوستت دارم به اندازه هستی و نيستی و بودنت برای من همانند هستيت که در ان هستم هميشه زنده باشی عزيزم فعلا

مجتبی (ف)

برای شما و علی آقای ناز ،آرزوی سلامتی دارم.

shahab

سلام .. دلم آتيش گرفت وقتي خوندم و خبر شدم .. يه مقدار دورادور شما رو ميشناسم .. در هر صورت از صميم قلبم آرزو ميكنم حال پسر ناز و گلت بهتر بشه خيلي هم اميد دارم كه چون اون نازنين سني نداره هنوز اولا كه بيماريش حاد نباشه و ثانيا پيشرفت روز به روز علم بتونه كمك بزرگي براش باشه !! .. شاد وپ پيروز و موفق باشي .. .

سالار

خيلی خيلی زيبا بود. کل وبلاگ/

پرستو

زندگی چیست؟عشق ورزیدن زندگی را به عشق بخشیدن زنده است آن که عشق می ورزد دل و جانش به عشق می ارزد من آپم خوشحالم میکنید بیاین

بيدار

درود فراوان اميدوارم که حال علی کوچلو خوب خوب خوب باشه و هميشه شاد و خندان و در کنار مامان و بابا زندگی شاد و موفقی رو در پيش رو داشته باشه

بيدار

حقيقتاْ من می خواست اولين نفری باشم که در مورد اين پست نظر بدم اما مطالبی که در مورد اقای مهندی رامين - س نوشتين من رو واقعاْ متاثر کرد.

بيدار

اكثر ما تفاهم در زندگي را جدي نمي گيريم و همين بي تفاوتي ماست كه زندگي ما را دچار مشكل مي كند و فروپاشی می کند. زن و مرد هر دو در زندگي مشترك و تفاهم آن نقش دارند اما هر كدام كه عاقل تر باشد نقش بيشتري ايفا مي كند. اگر زندگي درست پايه ريزي شده باشد حتي يك بمب هم نمي توان آن را نابود كند اما اگر به طور سطحي پايه ريزي شده باشد كوچكترين اختلافات از جمله مسائل اقتصادي ، خانواده ها ، همسايه ها و هر مسئله ي ساده اي مي تواند يك زندگي سالم را متلاشي كند.

ياسی

سلام مارال جون مثل هميشه زيبا می نويسی اميدوارم هميشه موفق باشی.

حسین

سلام دير اومدم ُ ولی اومدم ُ اومدم که بگم علی جون از اينکه دير جويای حالت شدم شرمنده ُ الهی که صد سال خوش باشی و با خوشی ُ ماهم سهيم در خوشيت ( ق ق قربونت)